درباره دنانیوز

بسمه تعالی

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز را جمعی از جوانان مؤمن، انقلابی و عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای عمل به فرمایشات رهبر عالیقدر جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(روحی فداه) مبنی بر تقویت حرکتهای خودجوش فرهنگی و حضور مبتکرانه در عرصه ی فرهنگ، بدون وابستگی به نهادهای دولتی، باندهای سیاسی و کانونهای ثروت و قدرت راه اندازی کرده اند.
دنا نیوز پاسخی است به نیاز جوانان آزادیخواه و عدالتخواه که بدون اتصال به کانون های قدرت و ثروت و گروه های منفعت طلب سیاسی، در جهت تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و مهندسی مطالبات مردمی، دغدغه ی شکوفایی استعدادهای خویش را دارند.
واقعیت بسیار تلخ و دردآوری است که پیوندهای خانوادگی و بستگانی و پیوستگی های اجتماعی به قدمت چندین قرن، به علت اختلاف سلایق سیاسی در انتخابات ها، به طورکلی منقطع گردد و تمامی مناسبات و تعاملات نهادهای اجتماعی و پیوندهای خانوادگی تا چند نسل به مخاطره بیفتد.
دنا نیوز علت العلل بروز این آسیبها را عدم ورود جدی نخبگان فکری جامعه از جهتی، و بهره برداری سیاسی اغلب چهره های کاریزمای سیاسی از این نهادها می داند.
بنا براین دنانیوز اگر در عرصه ی مسایل اجتماعی، سیاسی بازی و سوء استفاده از مطالبات مردم و تمرکز تمامی ظرفیت ها بر اختلاف سلیقه ی سیاسی را نفی می کند، از طرفی دیگر با رویکردی ایجابی، حضور جدی مراجع فکری و انقلابی استان را در عرصه ی تحولات روز، ارتقاء سطح مطالبه گری مردم از مسئولین و نفی تمرکز ظرفیت های بومی بر اختلاف سلایق سیاسی را به عنوان استراتژی جایگزین مطالبه می کند.
دنانیوز این آمادگی را دارد که با حضور پر طراوت و بانشاط نیروهای خوش فکر و دغدغه مند استان کهگیلویه و بویراحمد در عرصه و آموزش مهارتهای لازم به آنان، حلقه های مفقوده ی نظام جمهوری اسلامی یعنی نقد، نظارت (مردم بر مردم و مردم بر دولت) و عدالتخواهی را بدون مصلحت اندیشی های کاذب و محافظه کاری دنبال کند و ظرفیت های جوششی ایشان را در عرصه ی مسایل فرهنگی و اجتماعی در قالب خروشی انقلابی مبتنی بر معنویت و عقلانیت به فعلیت رساند.
بی شک موتور محرک این جریان سفارش باندهای سیاسی و کانونه ای اقتصادی فسادزا نمی باشد، بلکه فقط و فقط عشق و انگیزه و دغدغه ی پیشرفت همه جانبه ی استان و مردم عزیز در مسیر نیل به آرمانهای انقلاب اسلامی و هم افزایی بومی در ایجاد تمدن نوین اسلامی است.
دنا نیوز چتریست که وسعت آن تمامی دلهای شیفته ی حق و حقیقت را در بر می گیرد و مشتاقانه بی قرار همکاری عناصر شیدا و دردمندیست که باحضور سبزشان درعرصه ی فرهنگ، پنجره ی جدیدی از افتخارات مقاومان دیار بلوط را به روی جهانیان باز می کند.إن شاءالله

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
٢١(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٠۵(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٠۵(in)

تقویم شمسی

مرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« تیر    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱