رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 23 May
  • اوقات شرعی

یاسوج
٢٢(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.١٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١٧(in)

درباره دنانیوز

بسمه تعالی

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز را جمعی از جوانان مؤمن، انقلابی و عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای عمل به فرمایشات رهبر عالیقدر جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(روحی فداه) مبنی بر تقویت حرکتهای خودجوش فرهنگی و حضور مبتکرانه در عرصه ی فرهنگ، بدون وابستگی به نهادهای دولتی، باندهای سیاسی و کانونهای ثروت و قدرت راه اندازی کرده اند.
دنا نیوز پاسخی است به نیاز جوانان آزادیخواه و عدالتخواه که بدون اتصال به کانون های قدرت و ثروت و گروه های منفعت طلب سیاسی، در جهت تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و مهندسی مطالبات مردمی، دغدغه ی شکوفایی استعدادهای خویش را دارند.
واقعیت بسیار تلخ و دردآوری است که پیوندهای خانوادگی و بستگانی و پیوستگی های اجتماعی به قدمت چندین قرن، به علت اختلاف سلایق سیاسی در انتخابات ها، به طورکلی منقطع گردد و تمامی مناسبات و تعاملات نهادهای اجتماعی و پیوندهای خانوادگی تا چند نسل به مخاطره بیفتد.
دنا نیوز علت العلل بروز این آسیبها را عدم ورود جدی نخبگان فکری جامعه از جهتی، و بهره برداری سیاسی اغلب چهره های کاریزمای سیاسی از این نهادها می داند.
بنا براین دنانیوز اگر در عرصه ی مسایل اجتماعی، سیاسی بازی و سوء استفاده از مطالبات مردم و تمرکز تمامی ظرفیت ها بر اختلاف سلیقه ی سیاسی را نفی می کند، از طرفی دیگر با رویکردی ایجابی، حضور جدی مراجع فکری و انقلابی استان را در عرصه ی تحولات روز، ارتقاء سطح مطالبه گری مردم از مسئولین و نفی تمرکز ظرفیت های بومی بر اختلاف سلایق سیاسی را به عنوان استراتژی جایگزین مطالبه می کند.
دنانیوز این آمادگی را دارد که با حضور پر طراوت و بانشاط نیروهای خوش فکر و دغدغه مند استان کهگیلویه و بویراحمد در عرصه و آموزش مهارتهای لازم به آنان، حلقه های مفقوده ی نظام جمهوری اسلامی یعنی نقد، نظارت (مردم بر مردم و مردم بر دولت) و عدالتخواهی را بدون مصلحت اندیشی های کاذب و محافظه کاری دنبال کند و ظرفیت های جوششی ایشان را در عرصه ی مسایل فرهنگی و اجتماعی در قالب خروشی انقلابی مبتنی بر معنویت و عقلانیت به فعلیت رساند.
بی شک موتور محرک این جریان سفارش باندهای سیاسی و کانونه ای اقتصادی فسادزا نمی باشد، بلکه فقط و فقط عشق و انگیزه و دغدغه ی پیشرفت همه جانبه ی استان و مردم عزیز در مسیر نیل به آرمانهای انقلاب اسلامی و هم افزایی بومی در ایجاد تمدن نوین اسلامی است.
دنا نیوز چتریست که وسعت آن تمامی دلهای شیفته ی حق و حقیقت را در بر می گیرد و مشتاقانه بی قرار همکاری عناصر شیدا و دردمندیست که باحضور سبزشان درعرصه ی فرهنگ، پنجره ی جدیدی از افتخارات مقاومان دیار بلوط را به روی جهانیان باز می کند.إن شاءالله