تاریخ : پنج شنبه, 9 بهمن , 1399 15 جماد ثاني 1442 Thursday, 28 January , 2021
1

توده های مردم و حامیان واقعی انقلاب حال خوشی ندارند/فضای کاسه لیسان باز شد؟

  • کد خبر : 27051
  • 09 نوامبر 2018 - 14:30
توده های مردم و حامیان واقعی انقلاب حال خوشی ندارند/فضای کاسه لیسان باز شد؟

عده ای در سایه اختلافات و با فضا سازی و همچنین تنش در مسیر اتحاد نیروهای انقلاب سعی در بهره برداری یا کاندید سازی دارند و به رغم دغدغه اصلی مردم که اقتصاد و معیشت است به چاپلوسی و تملق روی آورده و رزومه بدست دنبال کاسبی خویش اند و چه بسا همین خزعبلات خود را در شبکه های اجتماعی رزومه کنند.

به گزارش دنانیوز با توجه به مطالبی که در خصوص سیاسیون استان در فضای مجازی در حال انتشار می باشد زریر حجتی فعال رسانه ای طی یادداشتی به تحلیل این اتفاقات پرداخت.

حجم انبوه اخبار افسار گسیخته شبکه های اجتماعی از قطار مختلس گران مدعی انقلاب و مردم مدار در طیف های چپ و راست و کارگزار و اعتدال، مردم را رنجور کرده است!
افشاگری های پایتخت نشینان حکایت از دلال بازی های غیر قابل باور و ملال آور در سطوح دستگاههای مختلف دارد!
هر کس که با نردبان اعتماد مردم و به نام و خط و جناح جایگاهی یافته است، آن را در تیول شخصی خانواده و قبیله خود قرار داده است!
وزیر و وکیل ، چپ و راست در سطوح ملی، به ائتلاف نامیمون خود جهت غارت مردم و چاپیدن انقلاب رسیده اند!
توده های مردم در منظر عمده شیوخ دو قطب چپ و راست فقط ابزاری برای انتخابات شده اند!
نگاهشان به بیت المال و انقلاب و منصب ها، غنائمی است که در تعهدات نانوشته می بایست به ژن های بی هویت خویش برسد و در عین حال شعارهای دهان پرکن دموکراسی و مردم سالاری دهند!
دستگاههای نظارتی نیز به هر دلیل بستر را جهت جولان این قماش خائنین به مردم و انقلاب فراهم کرده اند!
توده های سرخورده از شعارهای انتخاباتی را هنوز با گفتار درمانی و عناوین حساسیت زای چپ و راست اغفال می کنند تا اعمال ناشایست خویشاوند سالاری خویش را کتمان کنند!
هیهات! بعید بنظر می رسد که حتی توده ها این دوگانگی شخصیت ها را درک نکرده باشند.
درکهگیلویه و بویراحمد بدون توجه به عوامل فوق ، چهره های نفاق که دنبال رزومه نویسی و الصاق خود به این و آن هستند تا بلکه به نانی و نامی دست یازند از فضای گفتمانی بوجود آمده بین دو شخصیت محترم ” دکتر هدایت خواه و دکتر تاجگردون” سوء استفاده و دنبال صید ماهی مقصود خویش هستند!
شکی نیست که مطالبه گری از مسئولان و نمایندگان ادوار مختلف حق مردم است اما موضوع متنازع فیه دستمایه ای برای این قماش افراد و هوادران برخی نمایندگان دیگر شده که در این فضای غبار آلود با پی گرفتن خط نفاق به تخریب و تشتت و تفرقه دامن زنند!
با تحقیقی که پیرامون هویت برخی نقادان و نویسندگان داشته ام ، این نتیجه عاید شده که: ” تغاری بشکند ماستی بریزد- جهان گردد به گرد کاسه لیسان!” در چنین فضایی نمود و ظهور پیدا کرده است.
عده ای در سایه اختلافات و با فضا سازی و همچنین تنش در مسیر اتحاد نیروهای انقلاب سعی در بهره برداری یا کاندید سازی دارند و به رغم دغدغه اصلی مردم که اقتصاد و معیشت است به چاپلوسی و تملق روی آورده و رزومه بدست دنبال کاسبی خویش اند و چه بسا همین خزعبلات خود را در شبکه های اجتماعی رزومه کنند!
آن یکی بر خلاف عرف نویسندگی خود را مهندس نامیده و با بی شرمی تمام می نویسد” نوشته: مهندس …عضو …!”
چقدر قبیح است این رویکرد و عالم نافهمی رزومه نویسان تفرقه انگیز که به تعبیر زیبای شاعر؛ دیوانگی هم عالمی دارد…”
هر چند عندِ غلو این یکی و ذَم آن یکی همان انگیزه تفضل از خود بدر کردن و خط تفرقه انداختن است که البته عقبه های آن را هر اهل فهم ودرک بخوبی می شناسد و اینها هم مثل عمر سعد با رزومه نویسی و کاسه لیسی از گندم ری نخواهند خورد!
شک نیست که تاجگردون و هدایت خواه با ایدئولوژی خاص خود منشاء و منبع خدمات بزرگی به استان بوده اند و نگاه غالب مردم به این دو چهره شاخص در حوزه فعالیت، نگاهی مثبت و غیر قابل قیاس با دیگرانند. خدمات این دو فرد خدمات نظام است و البته که مطالبه گری مردم و قشرهای دانشگاهی و اهل فن باید بیشتر و با چالش باشد اما نباید و نشاید که موجب تفرقه شود و توجیه کار نکرده و بر زمین مانده دیگران شود.
رویکرد این وجیزه ، ورود به چالش بین هدایت خواه و تاجگردون نیست بلکه بر ملا کردن خط نفاق رزومه نویسان و به اصطلاح مهندسین عضو…! است
برخی مجیزگویان مداهنه پرور و عیب جویان عقده گشا با دامن زدن به بحث دو شخصیت استانی به خلط موضوع دکتر روشنفکر و دکتر نیکبخت و … بدنبال تنش در مسیر اتحاد نیروهای انقلاب در بویراحمد و دنا هستند.
هنوز هدایت خواه اظهار نظری جهت ورود به عرصه انتخابات نکرده ولی عده ای مذبذب منش و دارای هویت معلوم با دامن زدن به موضوعی گفتمانی که روزانه در صدها تریبون کشور طنین انداز و عادی شده، به مغالطه و سفسطه بازی روی آورده تا بلکه بتواند با ابزار قراردادن این نکته، از خود تابلویی بسازد و خوش خدمتی خود را عیان نمایند!

مشکلاتی در جامعه بروز کرده که به اعتماد سوزی و فشار اقتصادی بر مردم منجر شده و این اولویت مردم است و باید مورد مطالبه قرارگیرد و شایسته نیست دوباره با طرح مسائل سوخته خطی و باندی مردم را فریب داد که این تکرار همان پدیده ای است که توده ها را به روز سیاه نشانده است!

لینک کوتاه : http://denanews.ir/?p=27051

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.