تاریخ : سه شنبه, 21 مرداد , 1399 22 ذو الحجة 1441 Tuesday, 11 August , 2020
0

بیانیه‌ی مهم جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

  • کد خبر : 29344
  • 09 ژوئن 2020 - 13:27
بیانیه‌ی مهم جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
حاشا که مردم، شعار مبارزه با فسادی که برخاسته از منافع سیاسیت را باور کنند!

“بسم الله الرحمن الرحیم”

با آغاز مبارزه‌ی جدی با فساد اقتصادی و مالی، یقیناً زمزمه‌ها و بتدریج فریادها و نعره‌های مخالفت با آن بلند خواهد شد. این مخالفت ها عمدتاً از سوی کسانی خواهد بود که از این اقدام بزرگ متضرر می‌شوند و طبیعیست بددلانی که با سعادت ملت و کشور مخالفند یا ساده‌دلانی که از القائات آنان تأثیر پذیرفته‌اند با آنان هم‌صدا شوند.
این مخالفت‌ها نباید در عزم راسخ شما تردید بیفکند. به مسئولان خیرخواه در قوای سه‌گانه بیاموزید که تسامح در مبارزه با فساد، به نوعی هم‌دستی با فاسدان و مفسدان است.

امام خامنه ای _ فرمان نخست پیام موسوم به فرمان ۸ ماده ای به سران قوا– ۱۰/۲/۸۰

نمایندگان محترم مردم ایران در مجلس شورای اسلامی

نمایندگان محترم عضوِ شعبه‌ی بررسی کننده‌ی اعتبارنامه‌ی نماینده منتخب مردم عزیز گچساران و باشت

با عرض سلام و احترام

از اقدام جدی و انقلابی شما در پای فشاری بر بررسی دقیق و بدون ملاحظه‌ی اعتبارنامه‌ی نمایندگان تشکر می‌کنیم.

بدانید که ملت ایران و جمیع جریانات انقلابی و‌‌ مستقل در سراسر کشور و مردم شهید‌پرور و‌‌ انقلابی گچساران، پشتیبان و‌ حامی اقدامات و‌ تصمیمات عدالتخواهانه و‌‌‌ انقلابی شما هستند و رفتارتان کاملاً در معرض ارزیابی و نظارت مردم و بالاتر از آن، خداوند متعال می‌باشد و شما را به کار برای خدا و ترس از او و حاضر دانستن او در تمام لحظات و بر همه‌ی عملکردها تذکر می‌دهیم که فقط از او بترسید که قیامت نزدیک است و پاسخگویی سخت.

جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد، از شما نمایندگان محترم مجلس و بطور خاص، اعضای شعبه‌ی بررسی کننده‌ی اعتبارنامه‌ی نماینده‌ی مردم انقلابی گچساران و باشت می‌خواهد:

۱- بدون آنکه تحت تأثیر جوسازی‌های برخی وابستگان منتخب مردم گچساران و فشارهای سیاسی و تهدیدهای جانی و خانوادگی قرار بگیرید، با توکل برخدا و البته بر اساس مدارک و مستندات قابل دفاع و متقن، به تشخیصتان عمل کنید و بدانید که خدا سالکان طریق حق را نصرت می‌دهد و ملت شریف ایران و مردم عزیز گچساران از شما حمایت می‌کنند.

از آن طرف نیز، تحت تأثیر مخالفین‌ و جنجال‌های رقبای سیاسی نماینده منتخب نیز قرار نگیرید که اگر خدایی ناکرده، بر خلاف عدالت و انصاف و برای رضایت عده ای، چنین کنید،جفای بزرگتری صورت می‌گیرد و دور از حق و عدل است.

در هرحال،رضایت جناح‌ها، فشارهای سیاسی و جوسازی‌های رسانه‌ای نباید شما را از حدود عدالت و حقیقت خارج کند‌.

۲- جریان مردمی عدالتخواه باور دارد‌ که تحقق امنیت، معلول پیاده‌سازی عدالت و مبارزه‌ی بی‌امان با فساد و مفسدین است و امنیت حقیقی، زمانی تأمین خواهد شد که مردم طعم شیرین عدالت را بچشند،لذا اساساً قائل به دوگانه‌ی امنیت_ عدالت نیستیم و این حربه ی کثیف را، بهان‌ه‌ی برخی از جریاناتی می‌دانیم که انتفاع آن‌ها درگروِ استمرار بی‌عدالتی و تقویت سازوکازهای غیر شفاف می‌باشد.

لذا، بر اساس برخی اطلاعات نقل شده‌ی از منابع اگاه، برخی مسئولین بومی در صدد جوسازی امنیتی هستند که در صورت رد اعتبارنامه نماینده‌ی مذکور، قادر به تأمین امنیت شهرستان های گچساران و باشت نمی‌باشند!
اگر این گزاره صحت داشته باشد، جای بسی تأسف است که مسئولانی که وظیفه‌ی ذاتی آن‌ها تأمین امنیت عمومی و آرامش اجتماعی مردم هست، این‌گونه از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنند و براساس مسئله‌ای محتمل که هنوز محقق نشده است، از خود سلب مسئولیت کنند.
از طرفی، نظام جمهوری اسلامی ایران بزنگاه های حساس تر و ابتلائات عمیقتری را با الطاف الهی و تدابیر رهبری معظم و حضور بصیرت‌آفرین مردم، باافتخار و توفیق، پشت سر گذاشته است و زین پس نیز عبور خواهد کرد.

۳- جهت استحضار نمایندگان محترم مجلس باید گفت که، منتخب کنونی مردم شریف گچساران و‌ باشت در انتخابات اخیر، از مجموع ۱۰۰ هزار آرای واجد شرکت در انتخابات، نظر حدود ۴۰ هزار نفر را توانستند جلب کنند و لازم بذکر است که حدود ۲۰ هزار نفر از واجدین، بدلیل نارضایتی از عملکرد دولت کنونی و مجلس قبلی، در انتخابات شرکت نکردند.
لذاست که، نمایندگان محترم اذعان داشته باشند که جوسازی‌ها و فشارهای سیاسی و‌ اقتصادی برخی از ذینفعان، از اساس بی پایه است و برخلاف واقعیات میدانی فضای سیاسی شهرستان‌های گچساران و باشت می‌باشد.

۴- ذکر این نکته ضروریست که جریان مردمی عدالتخواه استان‌کهگیلویه و بویراحمد معتقد است که مبارزه با فساد و کانون‌های ثروت و قدرت، مرزی بنام‌ جناح و گروه سیاسی، و تعلقات قومیتی و جغرافیایی نمی‌شناسد و از شاخص‌های از میان برداشتن جریان فساد و مفسدین، التزام به رویکرد فراجناحی عناصر و مجموعه‌های مؤثر و مستقل در صحنه‌ی اجتماعی و سیاسی کشور است.

لذا، ما داعیه‌های عدالتخواهی و فسادستیزی بخشی از جریانات موجود در استان کهگیلویه و بویراحمد را که در موارد متعدد پرونده‌های فساد و بی‌عدالتی در چند سال اخیر استان سکوت پیشه کرده اند را باور نمی‌کنیم و مردم نیز باور نمی‌کنند.

در ایام تأیید صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس اسفند ۹۸ که جریان عدالتخواه، بدلیل تأیید صلاحیت نماینده مذکور و تعدادی از نامزدهای انتخابات، از شورای نگهبان انتقاد محترمانه و درون گفتمانی عَرضه داشتند، این دوستان که اخیراً داعیه‌دار عدالت شدند، فریاد وا اسلاما سردادند!! و امروز همان‌ها، مدعی رد صلاحیت نماینده‌ی مذکور شدند.
حاشا که مردم، شعار مبارزه با فسادی که برخاسته از منافع سیاسیست را باور کنند!

یقیناً تنها راه، عبور از مرزهای جناحی و کاربست حریت و جسارت، در پیگیری بی‌امان مبارزه با فساد است‌.

در پایان، ضمن اعلام حمایت قاطع از تحرکات انقلابی نمایندگان شعبه‌ی بررسی‌کننده‌ی اعتبارنامه‌ی نماینده مردم عزیز گچساران و باشت، از آنان می‌خواهیم که بدون تأثیر پذیری از فشارهای سیاسی و جوساز‌ی‌های امنیتی، فقط و فقط بر مبنای رضای خدا و خدمت به خلق خدا و‌مبتنی بر مدارک و مستندات، تصمیم انقلابی خویش را اتخاذ کنند و بدانند که « ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم»

او خواهد امد
به امید ظهور عدالت گستر گیتی

جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://denanews.ir/?p=29344

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.